Üzümcü , Medikal alanındaki yarım asırlık tecrübesi ve dinamik çalışanlarıyla 100'den fazla ülkede birçok projede yer aldı .

MENÜ

Hayat Değerlidir...

Kurucumuz Mustafa ÜZÜMCÜ

100'den Fazla Ülkeye İhracat

Türkiye'nin Lider Ameliyathane Ekipmanı Üreticisi ve İhracatçısı

Ürün Geliştirme ve Satış Konusunda 50 Yıldan Çok Tecrübe

Temelleri 1969 da atılan Üzümcü  50 yılı aşan yolculuğunda değişimin hep bir adım önünde olmayı sadece Türkiye'de değil tüm dünyada da insan sağlığına tıbbi cihaz ve gaz sistemleri üretimi ve kurulumu ile katkı sağlamayı hedef edinmiştir. 

Hakkımızda Daha Fazlası

1969 yılında Mustafa Üzümcü tarafından kurulmuş olan Üzümcü Tıbbi Cihazlar Türkiye’nin en eski ve köklü medikal firmalarından biridir. Son teknoloji üretim araçları kullanılarak, yenilikçi ve değişime açık bir anlayışa sahip olan Üzümcü Tıbbi Cihazlar kullanıcılarının yeni ve değişen ihtiyaçlarına hızla cevap vererek, sektör ile beraber ilerlemeyi ilke edinmiştir.

Firmamız üretim ve satış anlamındaki 50 yılı aşkın tecrübesiyle dünyada 100’den fazla ülkeye yenilikçi, güvenilir ve insan sağlığını merkeze alan anlayış ile ameliyathane çözümleri sunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılarak tanıttığı ürünlerin pazarlarını genişletirken, ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en büyük motivasyon aracı olarak gören Üzümcü Tıbbi Cihazlar araştırmacı ve işinde uzman çalışanlarıyla hedeflerini her zaman bir adım ileriye götürmüştür.

Ankara’da yer alan 30.000 m2 tesisimizde üretim uluslararası ISO 9001 VE 13485 standartlarına uygun şekilde yapılmakta ve tüm ürünler CE işaretli olarak sunulmaktadır.

Üzümcü Tıbbi Cihazlar olarak her bir bireyin hayatının önemli olduğunu biliyor ve tüm aksiyonlarımızı bu anlayış içerisinde gerçekleştirmeyi ilke ediniyoruz. Çünkü bizler için Hayat Değerlidir.

Vizyonumuz

Algıları değiştiren, küresel bir marka olmak

Misyonumuz

Sağlık alanında yenilikçi ürün ve çözümlerle hayatı kolaylaştırmak